Новости
О нас
Просьбы о помощи
Просьбы о донорах
Просьбы молитв
Просьбы в файле
Стань донором
Статьи
Дети творят
Гостевая книга
Обратная связь
Форум
Наши партнеры
Наши банеры
Полезные ссылки
Фото-галерея
Консультации врача

* О наших детях . Новые, и не очень просьбы .
* Письмо мамы Наташи Волошко
* Кириченко Лиза. 4500 грн на понедельник! Пожалуйста, помогите!
* Кудояр Маша. Повторная просьба.
* Соня Збара. «Не забывайте обо мне!»

* Як у Кропивницькому для онкохворих дітей працюють «янголи життя»
* Анастасія Єсик: Про лікування, жалість і стереотипи. Історії чоловіків, які перемогли рак
* Львів'янка вигадала стильну альтернативу перуці для жінок, які через хворобу втратили волосся (відео)
* Думку церков проігнорували. Кабмін уклав міжнародну угоду, яка небезпечна для дітей та зруйнує сімейні цінності
* Не нужно бояться: 10 мифов о раке

* Ковыренко Ахмед
* Костенко Валерия
* Острый Данил
* Маловик Сергей
* Деревицкий Артур
* Паслён Максим
* Семенец Саша
* Огарь Евгений
* Журенко Артем
* Куринной Евгений

* Донори А(ІІ) Rh+ до ОХМАТДИТ. Терміново!
* ОХМАТДИТ. Потрібні донори-чоловіки з A(II) Rh+
* Детям в НИР требуется донорская поддержка!

<Мониторинг тем>
<Монитор сообщений>
* Диетическое питание
* Леветирацетам. Сироп и таблетки.
* Леветирацетам. Таблетки 500мг. Сироп 100мг/мл.
* Продам Кселода Капецитабін по 500 мг 120 шт
* Продам Капіцетабін Акорд 500 мг 120 шт (Великобританія)
* Продам остатки мед препаратов
* Инсулиновый индекс овощей и фруктов
* Кселода
* Продам Кселода
* Оргалутран

Рассылка от партнеров

Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?

Новости -> г. Киев ->
Новости >> г. Киев >>
  
 

 

 Біля святинь Чернігівської землі віруючі столиці молилися про зцілення хворих на онкологічні захворювання

Цими днями прихожани храму в ім’я святих мучеників і безсрібників Косьми і Даміана, що знаходиться при столичному Інституті онкології, організували паломницьку поїздку святими місцями Чернігівщини. Перед тим як вирушити у подорож, настоятель храму священик Євгеній Мілешкін відслужив молебень для подорожуючих, після чого окропив паломників святою водою. Перше, що відвідали прочани, був Свято-Георгіївський жіночий монастир у селищі Данівка Козелецького району. Тут, у головному соборі обителі, вони молилися за Божественною літургією. Після закінчення богослужіння віруючі вклонилися чудотворній Данівській іконі Божої Матері „Аз єсмь з вами і ніктоже на ви”.


Потім паломники відвідали Свято-Успенський Єлецький монастир у Чернігові. Насельниці обителі організували для віруючих цікаву екскурсію, а також розповіли про життя та діяльність преподобного Лаврентія Чернігівського, що пов’язані з цією святою обителлю. Паломники дізналися про цікаву традицію, яка протягом тривалого часу зберігається в монастирі. Відомо, що преподобний Лаврентій Чернігівський кульгав на одну ногу, тому ходив з паличкою. Часто деяких віруючих, які приходили до нього за порадами, подвижник легенько з ласкою постукував своїм ціпком по голові та спині. Багато хто з них після цього отримав зцілення від важких недугів. Сьогодні ця палиця зберігається в Єлецькій обителі. Тут постійно звершуються заздравні молебні, а після богослужіння черниці постукують паличкою по головах і спинах віруючих, як це свого часу робив преподобний.

Потім віруючі столиці відвідали Свято-Троїцький кафедральний собор, де зберігаються нетлінні мощі великих молитвеників за Чернігівську землю — святителя Феодосія та преподобного Лаврентія. Отець Євгеній помазав паломників маслом від лампадок, які висять над раками зі святими мощами угодників Божих. Відвідали кияни і могилу видатного архієрея Української Православної Церкви митрополита Чернігівського і Ніжинського Антонія (Вакаріка), який більшу частину свого життя присвятив пастирському служінню на цих благословенних землях.

„Ми приїхали сюди, щоб помолитися за тих, хто страждає від онкологічних захворювань, — сказав священик Євгеній Мілешкін.
— Кожного, хто цікавився метою нашої мандрівки, ми просили молитися про зцілення пацієнтів столичного Інституту онкології. Ми залишили заздравні записочки в стародавніх монастирях і величних соборах Чернігівщини, поминали стражденних за богослужінням. Молилися також і за тих, у кого страшна хвороба відібрала життя. Для мене особисто паломницькі поїздки мають велике значення, адже часто під час бесід з пацієнтами та лікарями допомагають знайти цікаві теми для розповідей”.

Багато приємних вражень залишила у паломників Свято-Іллінська церква зі своїми Антонієвими печерами. Їх викопав сам преподобний Антоній Печерський. Структура печер неодноразово змінювалася, але до сьогодні тут збереглася келія преподобного, в якій він молився за грішний світ. Паломники побували в підземних храмах, відвідали косницю, де зберігаються кості угодників Божих, яких Свята Церква причислила до лику святих. Мандруючи печерним містечком, хор храму в ім’я мучеників і безсрібників Косьми і Даміана виконав деякі богослужбові піснеспіви.

Єдине, що засмутило паломників, це те, що сьогодні в такому унікальному осередку духовності та подвижництва не проводяться богослужіння. Свято-Іллінська церква, як і багато інших святинь Чернігівської землі, належить Державному історико-культурному заповіднику.


„Ми відвідали не просто храми та монастирі Чернігівщини, — говорить паломниця Юлія. — Ми пройшли шляхом, яким прямували до свого зцілення тисячі хворих. У своїх молитвах ми зверталися саме до тих угодників Божих, молитвами яких зцілилося чимало людей. Ця поїздка була організована не тільки для хворих та їхніх рідних, але й для православних волонтерів. Для них вона є маленьким духовним відпочинком, адже після повернення до Києва на їхні плечі знову ляже складне служіння пацієнтам Інституту онкології. Таким чином, у своїх молитвах біля рак з мощами подвижників землі Чернігівської ми просили не тільки зцілення для хворих і спокій душ для спочилих, але й мужності для тих, хто допомагає страждаючим знаходити в собі сили жити далі”.

Закінчилася паломницька поїздка Всенічним бдінням у Спасо-Преображенському соборі обласного центру, після чого віруючі повернулися у Київ.

Олександр Андрущенко

P.S. Фоторепортаж с поездки я через пару дней выложу тут

 
18.10.05 17:00 by admin


Все категории :: Последние новости