Новости
О нас
Просьбы о помощи
Просьбы о донорах
Просьбы молитв
Нужды отделений
Записки священника
Просьбы в файле
Стань донором
Статьи
Дети творят
Гостевая книга
Обратная связь
Форум
Наши партнеры
Наши банеры
Полезные ссылки
Фото-галерея
Консультации врача

* † Аленка Крывошей улетела на небеса
* Винница Не много сложная ситуация..
* Поможем Изатову Мирзе из Николаева!
* Дима Вовчак очень нуждается в помощи!
* Результат побиття онкохворої дитини

* Пусть никогда не умирают дети (видео)
* Люди, які вилікувалися від раку
* Протопресвитер Александр Шеман - Не пора ли спросить себя: чего же жду я?
* Митрополит Антоний Сурожский: Сретение Господне
* Александр Ткаченко: Как забанить дьявола

* Шевчук Екатерина
* Портретная Диана
* Касьяненко Надежда
* Кремлянец Александра
* Мельничук Христина
* Ярмоленко Клим
* Коптякова Владислава
* Сахно Елизавета
* Тимошенко Вадим
* Кибукевич Даниил

* Доноры в Донецк 1+
* Життєво необхідний донор ІІ групи крові на тромбоконцентрат для Бринзей Валерії!
* Охматдит. Терміново потрібні донори з O(I) Rh+/Rh-!

<Мониторинг тем>
<Монитор сообщений>
* подарю програф
* Джакави Руксолитиниб Jakavi Ruxolitinib Джакаві Руксолітініб
* Энтокорт (Будесонид) Капсулы 3мг.
* Циклоспорин (Сандиммун) 100мг
* Паклитаксел и карбоплатин
* Револад
* Темодал оригинал продам дешевле
* Отдаём "Циклоспорин"
* Нужны доноры 4(-)
* лекарства для эко

Рассылка от партнеров

Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?

Новости -> г. Киев -> Настенька Кушнир, наша новая подопечная. Сбор средств 15000 дол.на операцию в Турции.
Новости >> г. Киев >> Настенька Кушнир, наша новая подопечная. Сбор средств 15000 дол.на операцию в Турции.
  
 

Настенька Кушнир, наша новая подопечная. Сбор средств 15000 дол.на операцию в Турции.

 

 

По состоянию на 17.11.17 собрано 8250 грн.

Нашу новую подопечную зовут Настенька Кушнир. Девочке в свои три с половиной годика пришлось уже помучаться из за проблем со здоровьем. Подробнее в письме мамы Настуни:

"Моя донька народилась 4 лютого 2014року недоношена з вродженою паталогією 12 палої кишки. Через тиждень після народження прооперована, слава Богу. Виписали 7 березня з неонатального центру м. Луцьк. Погано набирала вагу. В 7 місяців сильна рвота, пов'язали це з залишками операції. В області відкапали, ще був ацетон ++++ . Обстежили, робили снімки з барієм і виписали. Далі підростала, через місяць пневмонія без якихось ознак, без температури. Пролікували по місцю проживання. Далі в нас часті ацетони, часті бронхіти. Ми поїхали зі старшою в Луцьк зробити узі серця і тоді я без направлення потрапила зменшою на огляд до гастроентеролога, яка нас відразу госпіталізувала в лікарню для післяопераційного дообстеження. Через деякий час я поїхала без направлення  в НІР, нас прийлняли, обстежили й сказали, що нічого страшного, робіть кожних 2 місяці онкомаркери і кт, будемо спостерігати динаміку цього утвору. Деякий час ми не так часто хворіли і пухлина зменшилась вдвічі це видно по кт. Потім були в ендрокології в дитячого ендроколога в стаціонарі в Києві, призначили гормони, після цих аналізів зрбили мрт, яке показало що "їсть" контраст, зхоже до злоякісної пухлини, потрібна термінова операція. Я написала відмову тому що ми тим же часом обстежувались на Туровській в імунолога з приводу частих бронхітів. Імунолог вияснила причини - це висока паразитологія, гриби пліснява, та ще й вірусна кров, аж взялась за голову. Призначено лікування, до опереції не допустила, розказала про наслідки і великі ризики. Через місяць ми повторювали аналізи та отримали рекомендації прокапати терміново Біовен Моно перед операцією. Діагноз так і не встановили...

Півтора року ми втрачали час, стільки виїздити, виходити і без конкретних результатів, тільки пропозиція НІР про оперативне видалення правого наднирника і верхнім полюсом нирки. В моєї дитини лишніх органів немає, а далі як жити не маючи точного діагностування, що робити... Я звернулася за кордон, до турецьких фахівців, які дали відповідь та запросили до клініки, де був встановлений діагноз.

В нашої сім'ї є ще одна біда - це старша донька, яка хворіє майже 12років. В неї діагноз: наслідки менінгоенцифаліту, симптоматична епілепсія з частими приступами, тетрапарез, компенсована гідроенцифалія, множинні кісти в голові, зпр прояви аутизму, себе сама не обслуговує. Маючи на руках двох хворих дітей ми не можемо самостійно оплатити операцію Настуні. Прошу вашої допомоги щодо меншої доньки, з приводу цього утворення."

Настенька вместе с мамой и папой 6 ноября улетела в Стамбул в клинику Мемориал Хизиет, где успешно прошла полную диагностику и обследование у детского онко-уролога профессора Зайлана. По заключению врачей обнаружена пухоль надпочечника, которую нужно в обязательном порядке удалить, пока она не переросла в злокачественную. Родители довольны качеством обследования, поэтому приняли решение оперироваться в Турции. Доверить операцию своего ребенка врачам, не способным установить диагноз, родители рисковать не хотят. Есть счет на операцию в клинике Анадолу, на сумму 15 тыс дол США.  Операцию рекомендуют не затягивать и провести до конца этого года.

Контакты фонда Фонд "Подих Життя" (офис, время роботи с 10:00 до 17:00) - (044) 562-47-42 и (068) 870-72-14

Карты для пожертвований

І. МБФ "Подих життя"

(карты "привязаны" к основным счетам МБФ"Подих життя", открыты через руководителя Павлову Л.В.)

1. Приват - № 5169 3305 1238 9617 (для перевода пожертвований через Банкоматы)

Приват - № 5169 3324 0406 7269 

2. Укрсоцбанк - № 5169 3754 1008 9298

Также для пожертвований через Банкоматы можно использовать счет фонда

Счет в Печерском ф. ПАТ КБ " Приватбанк ", г. Киева
п/с26002052642293 , МФО 300711,
МБФ "Подих життя", ЕГРПОУ 36058191

Просьба указывать имя ребенка, которому Вы хотите помочь! Если указать имя технически невозможно, перезвоните нам в офис, мы направим Ваше пожертвование по Вашему желанию.

Также Вы можете оказать помощь на операцию Насти Кушнир, перечислив пожертвование на карту мамы (Просим уведомлять фонд о Ваших пожертвованиях, чтобы мы владели информацией об уже собранных средствах.)

ІІ. Карта мамы 5168 7573 3959 8445 Кушнир Наталия. Обязательно укажите в назначении платежа Благотворительная помощь на лечение дочери Насти.

Страница фонда на Facebook

 
16.11.17 14:03 by Lyu


Все категории :: Последние новости