Новости
О нас
Просьбы о помощи
Просьбы о донорах
Просьбы молитв
Просьбы в файле
Стань донором
Статьи
Дети творят
Гостевая книга
Обратная связь
Форум
Наши партнеры
Наши банеры
Полезные ссылки
Фото-галерея
Консультации врача

* Роману 13 серпня 20 років…
* Ваня Сусунц. «Все деньги мира»
* Катюша Шевчук. Контрольная проверка в Одессе.
* Боярская Вероника. Исключаем рецидив.
* Письмо мамы Наташи Волошко

* Не нужно бояться: 10 мифов о раке
* Митрополит Сурожский Антоний: О Воскресении Христовом
* Архимандрит Савва (Мажуко): В страдании нас утешить невозможно. Но Христос — ответ на боль этого мира
* Протоиерей Николай Марковский - Коронавирус: запретят ли христианам причащаться?
* Священник Константин Камышанов: Разговор у границ смерти

* Маловик Сергей
* Деревицкий Артур
* Паслён Максим
* Семенец Саша
* Огарь Евгений
* Журенко Артем
* Куринной Евгений
* Старостин Максим
* Лысенко Злата
* Анцибор Дима

* ОХМАТДИТ. Потрібні донори-чоловіки з A(II) Rh+
* Детям в НИР требуется донорская поддержка!
* Донори в НИР 1-й группы на тромбоконцентрат

<Мониторинг тем>
<Монитор сообщений>
* 5-фторурацил "ебеве " 50мг/мл 500мг
* Акинзео
* Иматиниб Иматеро 400 мг
* Купите Иматиниб Редивек по низкой цене в оригинальной упаковке. Всего одна упаковка. Оплата при получении
* Сандиммун 100мг и Энтокорт Будесонид 3 мг
* Кселода
* Золадекс
* Зелбораф 240мг
* Визан 28тб
* Копаксон 40мг

Рассылка от партнеров

Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?

Новости -> г. Киев -> Новини про дванадцятирічну Женю, яка бореться з онкозахворюванням
Новости >> г. Киев >> Новини про дванадцятирічну Женю, яка бореться з онкозахворюванням
  
 

Новини про дванадцятирічну Женю, яка бореться з онкозахворюванням

 

 

Борсукова Євгенія

Дата народження: 21.06.2007
Діагноз: Остеосаркома


 
У Жені вже почало випадати волосся… Цей період важкий для всіх онкохворих, адже це ще одне  нагадування про те, що в тебе рак. Особливо важко переносять це дівчатка.
Женя не захотіла обрізати волосся, вона хоче по трохи прощатись з ним. Їй страшно, коли бачить клубки волосся на подушці, але так для неї легше ніж за раз обрізати все.
Наразі дівчинка чекає на наступну хімію. Як тільки показники аналізів дозволять – знову розпочнуться крапельниці з хіміопрепаратами.
Євгенія все розуміє і, на жаль, по трохи закривається в собі. Щоб відволікти дівчинку від думок про хворобу – ми попросили навідуватись вчителів. Зараз вони складають розклад занять, а Женя з нетерпінням чекає на них.
Вона любить навчатись і їй дуже цього не вистачає. А ще думка про те, що їй необхідно розвиватись, щоб продовжити навчання після вилікування – витягує її зі страшних думок.
Кожного дня в нас все менше часу, щоб врятувати ніжку дівчинки. Лікуючий лікар вже прийняв рішення – щоб зберегти життя дитини – потрібно видалити пухлину і кістку, яку вона вразила. А щоб зберегти нижню кінцівку – потрібен постійний ендопротез, який замінить кістку.
Нашим дітям встановлюють 2 типи ендопротезів. Маленьким дітям ставлять 1 тип, оскільки дитина продовжує рости, а ендопротез лише трохи можна подовжити – тому з часом його обов’язково необхідно замінити на інший. Інакше ніжки будуть різної довжини. Більшим діткам, які вже не так активно ростуть – ставлять відразу постійний ендопротез – він міцніший за той, що встановлюють маленьким дітям і витримує більшу вагу та навантаження. Такий ендопротез може прослужити все життя. І ніжка залишається і на вигляд і функціонально – такою як звичайна.
Женя вже достатньо виросла і тому потрібно ставити постійний ендопротез. Такі ендопротези були  успішно встановлені Коркач Вікторії і Бринзей Валерії, які закінчили лікування та Гладищук Юрі, який продовжує лікування. Потрібний Євгенії ендопротез повністю збігається з тим, що встановлено було Юрі – коштував такий 10 місяців тому – 321 945 грн. Рахунка для дівчинки ще немає – як тільки лікарі зроблять усі необхідні виміри і вони будуть відправлені до виробника ендопротезів – нам підрахують точну вартість ендопротезу для Євгенії.
До операції по видаленню пухлини залишилось менш ніж пів року – і якщо до того часу не буде ендопротезу – їй будуть змушені ампутувати ногу, щоб врятувати життя.
На разі, на рахунку дівчинки 25 547 грн – ми щиро вдячні кожному, хто допомагає. Ми працюємо безпосередньо у дитячому відділенні Київського міського клінічного онкологічного центра. Ми щодня бачимо наших підопічних діток – як вони борються зі страшною хворобою. І ми знаємо, що родині Жені – не зібрати кошти на купівлю ендопротезу. Вони ледь справляються з поточним лікуванням, яке потребує не малих коштів. Відкласти щось на ендопротез для них просто неможливо. Тому щоразу, коли ми бачимо, що Ви допомагаєте цій дівчинці – відчуваємо як тепло розливається по тілу і трішки хочеться плакати. Просто Жені дуже потрібна Ваша підтримка. Без допомоги небайдужих вона у 12 років втратить ніжку.
Дякуємо Вам, що Ви є.
Не залишайте Женю – допоможіть врятувати її ніжку.
 
 
Нагадуємо, що ми як Благодійний фонд несемо відповідальність за перевірку документів тих, хто звертається до нас та безпосередньо спілкуємось з лікарями онкохворих дітей. Ми зберігаємо заяви та копії документів кожного підопічного.  І якщо Вам потрібні довідки як підтвердження достовірності інформації – ми з радістю надамо Вам копії виписок з лікарні або покажемо оригінали у кабінеті фонду. Також ми зберігаємо і згодні з радістю надати усі документи, що підтверджують надання допомоги.
 
Реквізити для перерахування коштів:
 Рахунок в АТ «Приватбанк»
р/р 26006053119863
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ «Педіатри проти раку»
Банк отримувача:  АТ «Приватбанк»
МФО 321842
Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Борсукової Жені
Увага! Для перерахунку коштів через термінали Приватбанку і систему Приват24 використовуйте номер картки, пов’язану з рахунком Фонду (Це карта фонду, але за банківськими правилами вона повинна бути відкрита на ім’я відповідальної за діяльність Фонду людини, у нашому випадку це – президент фонду — Кобись В.Л.) – 5169 3305 0885 0036 (на лікування Борсукової Жені)
 Рахунок в АТ «Укрсиббанк»:
р/р 26008284600700
код ЄДРПОУ 35997765
Отримувач: БФ “Педіатри проти раку”
Банк отримувача: ПАТ УкрСиббанк м.Київ
МФО 351005
Призначення платежу: благодійне пожертвування на лікування Борсукової Жені
 
Із вдячністю та повагою, помічник президента БФ “Педіатри проти раку” – Кукса Юлія
Телефон для довідок: +380 73 175 38 39
Телефон для довідок: +380 63 64 12345  
(За цими номерами – Ви можете дізнатись відповіді на усі питання, що у Вас виникли, а також отримати усі необхідні документи та довідки щодо фонду чи певної дитини. Завжди раді Вас чути!) 
 
 
14.11.19 09:11 by admin


Все категории :: Последние новости