Новости
О нас
Просьбы о помощи
Просьбы о донорах
Просьбы молитв
Просьбы в файле
Стань донором
Статьи
Дети творят
Гостевая книга
Обратная связь
Форум
Наши партнеры
Наши банеры
Полезные ссылки
Фото-галерея
Консультации врача

* Настуні знову треба трохи допомоги. 8300 грн - збір на обстеження після ТКМ.
* Майская просьба для наших девочек. К сбору - 40000 гривен
* Терміновий збір для онкохворих діток в Кропивницькому!
* Терміновий збір на Преднізолон! 19 000 гривень на 10 упаковок
* Іващенко Ілля. Довгоочікуване полегшення та новий етап відновлення

* Нина Москалева. Наша жизнь принадлежит только нам и Творцу! Вместе прославим Бога!
* Нина Москалева. Мир, в котором мы живем.
* Нина Москалёва. «Только любовь спасет этот мир»
* Нина Москалёва. «Только любовь и забота о ближнем может спасти этот мир!!!»
* «Доченька моя, моя Надежда»!!! Памяти твоей посвящается…

* Рубан Ярослав
* Гончаренко София
* Горюшко Николай
* Савко Анастасия
* Панфилов Тимофей
* Азаров-Кобзарь Тимофей
* Ковыренко Ахмед
* Острый Данил
* Маловик Сергей
* Деревицкий Артур

* Доноры А(ІІ) Rh- в г. Днепр. СРОЧНО!
* Доноры А(ІІ) Rh+ в Институт рака
* Доноры А(ІІ) Rh+ на тромбокончентрат в г.Днепр. Срочно!

<Мониторинг тем>
<Монитор сообщений>
* Замена масла в двигателе
* Apartamenty
* RCC
* Archive Lviv
* Інформаційний портал Kievtaxi
* Потрібні 3 ампули препарата «Ломустин 40 мг»
* Простір для жінок про красу та здоров’я, психологію та внутрішній баланс
* Комплексний підхід до лікування залежностей
* Все про кальяни та вейпінг
* Все про сад, город, рослинництво та кімнатні квіти

Рассылка от партнеров

Регистрация
Логин:
Пароль:
Запомнить меня  
Забыли пароль?

Новости -> г. Киев -> Хворі на рак діти померли, так і не дочекавшись операції
Новости >> г. Киев >> Хворі на рак діти померли, так і не дочекавшись операції
  
 

Хворі на рак діти померли, так і не дочекавшись операції

 

 

Генеральна прокуратура України визнала факти позачергового лікування за кордоном співробітників Міністерства охорони здоров’я та їхніх родичів.

Про це президент благодійного фонду «Допомога онкохворим дітям» Валентина МАРКЕВИЧ заявила сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

За її словами, у 2009-2010 роках оплачено поза чергою лікування співробітників МОЗ та їхніх родичів, водночас, через відсутність коштів діти з тяжкими захворюваннями (зокрема онкологічними), яких було взято на облік раніше, не змогли отримати необхідну медичну допомогу.

“У ході перевірки Генеральна прокуратура виявила істотні порушення прав дітей на кваліфіковану медичну допомогу. Всупереч закону, міністерство та управління охорони здоров’я обласних і місцевих держадміністрацій не завжди сприяють виїзду хворих на лікування до закордонних клінік. Нерегулярне та нерівномірне надходження коштів з держбюджету призводить до утворення черги на оплату цих послуг, що нині потребує 21 хворий, з них семеро – діти”, – заявила В.МАРКЕВИЧ.

Вона підкреслила, що чинні нормативні документи Міністерства охорони здоров’я на сьогодні не регулюють питання доступного та рівноправного медичного обслуговування всього населення країни, зокрема, онкохворих дітей.

“Не визначено порядок ведення обліку хворих, які потребують лікування, черговість оплати, правила, як має оплачуватися лікування, за наявності яких хвороб”, – сказала В.МАРКЕВИЧ.

Як повідомляв УНІАН, 26 жовтня поточного року В.МАРКЕВИЧ заявила, що за сприяння Міністерства охорони здоров`я України у 2009-2010 роках поза чергою за бюджетні кошти за кордоном пролікувалися 12 осіб, тоді як онкохворі діти, які чекали на лікування за кордоном (зокрема, термінової пересадки кісткового мозку), за цей час померли.

За її словами, в Україні дуже важка ситуація з онкохворими дітьми.

“Ми - єдина країна в Європі, в якій не роблять трасплантації кісткового мозку. Наші діти лікуються в Італії, Росії, Білорусі. Якщо ми на лікування однієї дитини витрачаємо від 160 тис. (у Білорусі це коштує 190-210 тис. євро), то потрібно один раз зробити центр трансплантації кісткового мозку, щоб ми могли лікувати своїх дітей”, – наголосила В.МАРКЕВИЧ.

 

Источник
 

 
14.12.10 10:10 by admin


Все категории :: Последние новости